,

Rannekoru SPARKLE (1 kpl), vaaleanpunainen

22,90 

1 kpl käsinpunottu rannekoru
1 kpl kankainen Bliss-korupussi

Materiaalit: lasikristalli, metallilanka, puuvillanaru

Lasikristallihelmistä punottu rannekoru. Läpikuultavan vaaleanpunaiset fasettihiotut kristallihelmet heijastavat valoa kauniisti ja tuovat koruun hienovaraista loistoa.

Koru toimii joko yksinään tai yhdessä muiden rannekorujemme kanssa. Säädettävä narukiinnitys saa korun istumaan erimittaisiin ranteisiin.

Rannekoru on indonesialaista käsityötä.

Toimitusaika: noin 5-7 päivää

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): BR017 Osastot: ,

Kaikki korumme valmistetaan käsityönä Indonesiassa, huolella valituista luonnonmateriaaleista – helmistä ja kivistä, kristallista, metallilangasta sekä puuvillanarusta. Osa koruista on suunniteltu myytäväksi pareittain tai pieninä setteinä, jotka täydentävät toisiaan kauniisti.

Mikäli toivot yksilöllistä yhdistelmää tai olet kiinnostunut muusta kuin valmiiksi kootusta setistä, ota rohkeasti yhteyttä – autamme mielellämme. Nämä kaunottaret on tehty säihkymään yhdessä.

Saatat myös pitää...